Bv nog oude hoge ontvangst mast waarvoor hier in het begin de BBC tv via een straal verbinding te ontvangen was voor de CAI in Oosterhout die ooit voor de kabel tv was en daarvoor niet gebruikt word ook nog diverse toren flats van 9 hoog om 2 voorbeelden te noemen ! Op een staat een antenne voorde lokale omroep FM Radio
Dus kan dat volgens mij niet zo moeilijk zijn !
Verbetering 7A regio Breda
Moderator: admin6
Re: Verbetering 7A regio Breda
Ooit te maken gehad met een algemene ledenvergadering van een Vereniging van Eigenaren ? En de angst voor 'straling' ?
Nee, het is nog niet zo gemakkelijk om een goed opstelpunt te vinden...
Nee, het is nog niet zo gemakkelijk om een goed opstelpunt te vinden...

Re: Verbetering 7A regio Breda
Of ze vragen dezelfde bedragen die men kan krijgen van een GSM provider, veel lokale omroepen daar tegenaan en kiezen dan voor een lokatie op een openbaar gebouw van bijvoorbeeld de gemeente.
Re: Verbetering 7A regio Breda
Juist, precies...
- radiogolfje
- Berichten: 4982
- Lid geworden op: 27 mar 2004 07:50
Re: Verbetering 7A regio Breda
Mensen hebben altijd last van hoofdpijn. Zodra ze ook maar één antenne zien is een doosje Neurofen per week onvoldoende.
Re: Verbetering 7A regio Breda
Ik ken zelfs een lokatie waar men beweerde ziek te worden... bleek de zendinstallatie gewoon uit te staan haharadiogolfje schreef: ↑17 jan 2021 20:14 Mensen hebben altijd last van hoofdpijn. Zodra ze ook maar één antenne zien is een doosje Neurofen per week onvoldoende.