Ik gooi hier ook maar even een stukje processing voor de leeuwen.
https://solid48.streamupsolutions.com/p ... i/radio750
Voor de leeuwen
Moderator: admin6
-
- Berichten: 171
- Lid geworden op: 29 aug 2010 13:44
Re: Voor de leeuwen
Positief vind ik de muziek. Echter vind ik het geluid erg vermoeiend om naar te luisteren. Het klinkt erg opgefokt waardoor er vooral een disbalans is tussen de verschillende frequentiegebieden. Ik vind het mid-hoog en hoog veel te aanwezig. Mag ik vragen wat je aan processing gebruikt?
Re: Voor de leeuwen
Eens met bovenstaande - wil er ook aan toevoegen dat er redelijk wat clipping in het signaal - te zien - en te horen is.
Aan VST-plugins passen geen 19" rack-oren ....
- Zwarte Stoomboot
- Berichten: 6024
- Lid geworden op: 01 aug 2002 07:43
Re: Voor de leeuwen
Dank je wel voor je reactie. Het stond inderdaad nogal stevig ingesteld. Ik vind het zelf nooit zo heel snel te vermoeiend, maar ik snap wat je bedoelt.powersfred schreef: 07 jul 2025 12:36 Positief vind ik de muziek. Echter vind ik het geluid erg vermoeiend om naar te luisteren. Het klinkt erg opgefokt waardoor er vooral een disbalans is tussen de verschillende frequentiegebieden. Ik vind het mid-hoog en hoog veel te aanwezig. Mag ik vragen wat je aan processing gebruikt?
De afgelopen dagen heb ik stapsgewijs wat instellingen aangepast. Het klinkt nu naar mijn idee wat vriendelijker.
Ik zal het niet elke keer dat ik een instelling 0,1 dB aanpas melden. Mocht je in de gelegenheid zijn nog eens te luisteren, dan waardeer ik dat.
Het is trouwens Stereotool.
- Zwarte Stoomboot
- Berichten: 6024
- Lid geworden op: 01 aug 2002 07:43
Re: Voor de leeuwen
Dank je wel voor je reactie. Clipping zou op zich moeten meevallen. Ik kon het ook niet zo overduidelijk zien, maar het zal ook wel afhankelijk zijn van het bronmateriaal. Met name nieuwe muziek wil nog weleens ingebakken clipping hebben. Inmiddels aangepaste instellingen, zoals ik hierboven aangaf.Dukard schreef: 07 jul 2025 21:13 Eens met bovenstaande - wil er ook aan toevoegen dat er redelijk wat clipping in het signaal - te zien - en te horen is.